sobota, 24 października 2015

NOWOŚCI 24.10.2015

Dni stają się coraz krótsze (czyli aura sprzyjająca do wchodzenia pod koc, zapalania lampy przy fotelu i czytania... czegokolwiek!), wybory parlamentarne za pasem (czyli nic ciekawego w mediach i Internecie), noc z piątku na sobotę... to może oznaczać tylko jedno - weekend należy spędzić z GruMiKiem i komiksami, które dla Was przygotowaliśmy! Nie jest tego może zbyt wiele, raczej standardowa ilość czterech zeszytów komiksowych. Z przewagą Marvela. Ale cóż poradzić, skoro tak wszyscy kochamy (jaaaaasne) Marvela i w ogóle... Cieszymy się, że mamy możliwość tłumaczenia komiksów takich jak Ant-Man #2, Black Widow #16 czy Magneto #10. Ale żeby nie popadać w rutynę, bo różnorodność w życiu jest potrzebna, to czwartym komiksem będzie Secret #6. Czyli, mam nadzieję, dosyć przyjemna mieszanka.


PS: Mam nadzieję, że pamiętacie o urodzinach GruMiKa? Jeśli nie, to właśnie Wam przypomniałem. :)                                                                                                            ~T#M


Black Widow v3 #16
 
Magneto #10
 
Secret #06
 
Ant-Man #02
 

*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Grumik króluje -Marvel rządzi . Bardzo dziękuję .

Piotr L. pisze...

DZIĘKI!!!!

Anonimowy pisze...

A urodzinowa paczka w sobotę czy we wtorek?

gaudip pisze...

urodziny mamy od kilku dni, paczki z czipsami idą jak czort, codziennie nowa, a tak serio... na następną DUŻĄ paczkę wyglądajcie we wtorek...

Anonimowy pisze...

Wy to nas normalnie rozpieszczacie . Dziękuję za to , że znajduję u Was translacje Marvela z Superbohaterami .

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Super , że dajecie tak wiele tytułów z MAVELA !!!

Anonimowy pisze...

Olbrzymie podziękowania za tłumaczenia komiksów .

Anonimowy pisze...

STO LAT I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla całej ekipy GRUMIKA !!! Zrobiliście olbrzymi kawał dobrej roboty tłumacząc wiele wspaniałych komiksów . Szczególne podziękowania za tak modny ostatnio MARVEL !!! Jesteście wielkimi ludźmi dla komiksożerców :)

Anonimowy pisze...

Widzę że niektórzy już świętują :)