sobota, 17 października 2015

NOWOŚCI 17.10.2015

I udało się, awansowaliśmy na piłkarskie Mistrzostwa Europy. I to w dobrym stylu, trzeba przyznać. Obyło się bez baraży, mieliśmy tylko jeden punkt mniej niż mistrzowie świata, których zresztą podczas tych eliminacji pokonaliśmy. Lewandowski nadal w ciągu strzeleckim, zresztą wyrównał rekord ilości strzelonych goli podczas eliminacji. Nic, tylko się cieszyć. Transparenty z hasłem „Polacy, nic się nie stało!” trzeba schować do szafy co najmniej do przyszłorocznego Euro we Francji (a życzyłbym sobie, żeby jak najdłużej zbierały tam kurz). Vive la Pologne!

Komiksów z francuskiego rynku z tej okazji dla Was niestety nie mamy, same amerykany, ale niekoniecznie tylko trykoty. Dziś zaserwujemy Wam trzy kontynuacje z zeszłego tygodnia, a mianowicie 42 numer Green Arrow (tak, wiem, mamy lukę pomiędzy numerami 34 a 41, ale po zakończeniu runu Lemire’a przygody Zielonego Łucznika nie prezentowały dobrego poziomu, który poprawił się wraz z przejęciem sterów w serii przez Benjamina Percy’ego), 9 odsłona walki o przetrwanie mutantów w wykonaniu Magneto oraz 2 numer serii Spider-Woman v3 z 2009 roku. A jako niesuperbohaterski rodzynek zaprezentuje nam się 18 numer serii Sweet Tooth!

Enoy!                                                                                                            ~j13


Spider-Woman v3 #02
 
Magneto #09
 
Sweet Tooth #18
 
Green Arrow #42 (DCnU)
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Dziękuje za Marvela !!!

Anonimowy pisze...

Kto rano wstaje ten komiksy dostaje ;) Dzięki za kolejną paczkę.

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Piotr L. pisze...

No i jest super:).Szczególnie cieszy mnie Magneto i Spider-woman ale reszta też ok.Dzięki!!!

Anonimowy pisze...

Superbohaterzy jak zwykle u Was regularnie w sobotę na osłodę weekendu :)

Anonimowy pisze...

Kurczę, ale się ucieszyłem tym nowym komiksem Lemire! (''Sweet Tooth'').

Dzięki wielkie :-)

Anonimowy pisze...

W paczkę którą dzisiaj/jutro dodacie w 19 nr w Sweet Tooth będzie brakować dwóch stron. Możecie jeszcze poprawić a ja wracam do swoich czasów

GruMiK pisze...

Doktorze Who, dziękujemy.

kryzyskurwa pisze...

Przecież to był Marty McFly!

gaudip pisze...

Anonimie dzięki, dałem pupy, będzie za tydzień...