sobota, 10 października 2015

NOWOŚCI 10.10.2015

Co jak co, ale polska reprezentacja potrafi wyzwalać emocję. Udało się Polakom zremisować w końcówce meczu dzięki Lewandowskimanowi. Czy uda się nam zakwalifikować? Czy znów Lewandowskiman błyśnie. Przydaliby się jeszcze na doczepkę: Green Arrow oraz Magneto! A i trzymanie kciuk przez Black Widow oraz Spider-Woman mogłoby przyczynić się do sukcesu. Zmęczony emocjami kładę się spać. Zobaczymy co nam wypichcą piłkarze w niedzielę. Miłego czytania ;)                                                                                                            ~Audiq


Spider-Woman v3 #01
 
Magneto #08
 
Black Widow v3 #15
 
Green Arrow #41 (DCnU)
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Spider-Woman z Marvela !!! Wy to potraficie pozytywnie zaskoczyć !!!

Piotr L. pisze...

Jesteście wielcy!!! Super wielkie dzięki za wszystkie komiksy:)

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

No i kolejny tomik z Marvela . DZIĘKUJĘ .

riguana pisze...

Spider-woman na pierwszy rzut oka odrzuciła mnie - szata graficzna prezentuje się strasznie niedbale. Jednak na szczęście, okazało się to tylko złudzeniem. Po rozpoczęciu lektury i dokładniejszemu przyjrzeniu się poszczególnym kadrom, okazało się, że te rysunki naprawdę coś w sobie mają! Dzięki wielkie, chętnie zapoznam się z kolejnymi numerami!

Anonimowy pisze...

Dziękuje za wszystko z Marvela . Kiedy planujecie kolejny Tm-Grumik ?

kryzyskurwa pisze...

Przy najblizszej okazji;-)