sobota, 3 października 2015

NOWOŚCI 03.10.2015

Piątkowy wieczór... co ja gadam. Noc z piątku na sobotę stała się naszym cotygodniowym rytuałem spotkań. Zakłócenia następują tylko w przypadku, gdy wszechświat wstrzymuje oddech, czyli w wolnym tłumaczeniu wtedy gdy jestem chory, mam coś innego do roboty, zapomniałem bądź mi się nie chciało :) Dziś jednak nic z tych rzeczy. Zapraszam Was do kontynuacji lektury z zeszłego tygodnia: Batgirl z numerkiem 12 oraz świetnej historii w All-New X-Factor #04. Mamy też jedną nowość na rozkładzie, a mianowicie najnowszą epicką sagę Marvela czyli Inhuman z norweskim początkiem. Dodatkowo drugi numer Trees, który czytacie dzięki powrotowi do translacyjnej rzeczywistości kolegi Kash-Tana :) (wzięcie pod rozwagę tego kroku dedykuję wszystkim byłym, chwilowym, bądź hipotetycznym osobom, które zasiliły nasze szeregi przez ostatnie kilka lat - naprawdę warto).                                                                                                             ~myga


Inhuman #01
 
All-New X-Factor #04
 
Trees #02
 
Batgirl v4 #12
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Wstaję w sobotę rano i po włączeniu kompa natychmiast zaglądam na Grumikową stronkę z translacjami . A tam jest nowa porcja mojego ukochanego MARVELA i to jest mój rytuał , który spełniam dzięki WAM . Serdeczne dzięki za tłumaczenie Marvelowskich tytułów .

Anonimowy pisze...

Dzięki za Trees

Anonimowy pisze...

Egmont na MFKiG 2015 zapowiedział Crisis on Infinite Earths. Nie zdążyliście.

GruMiK pisze...

Z zapowiedzi Egmonty się cieszymy. Crisis on Infinite Earths to komiks który zasługuje aby zapoznać się z nim w rodzimym języku.

Anonimowy pisze...

Jeszcze Jonah Hex i Catwoman Brubakera zapowiedzieli :)

Anonimowy pisze...

Akurat Egmontowski Marvel jest wydany bardzo konkretnie i w dobrej cenie , więc warto kupować od nich superbohaterów . Natomiast translacje z Marvela od Grumika to także wspaniałe dzieła z Waszej strony na polskim rynku .

Wyro pisze...

Imhumans swietni wielkie dzieki

Anonimowy pisze...

Jeszcze Flash do usunięcia. Egmont normalnie szaleje :) grubo ponad 100 zeszytów do usunięcia.

Anonimowy pisze...

Dzięki za translacje . Oby zawsze było u Was jak najwięcej z Marvela .