sobota, 26 września 2015

NOWOŚCI 26.09.2015

     Cholibka, co się dzieje na tym świecie. Lewandowski strzela bramki aż miło. Lech Poznań dołuje i jest na pierwszym miejscu od końca. Polscy siatkarze na razie nie jadą na igrzyska. Politycy kłócą się bardziej niż zawsze. Jesień mamy i nie ma grzybów. W Polsce jest coraz więcej skarbów. I tak mógłbym pisać i pisać. A to dopiero preludium, bo przecież niedługo będą NASZE urodziny... I co najgorsze - Szef cały czas nie odsłonił do końca komiksów, które Wam wtedy udostępnimy! Normalnie SZOK!!!


Cóż przygotowaliśmy dla Was w tym tygodniu. Dziś mamy dla Was 3 numer All-New X-Factor (Marvel), kolejną część Spread, czyli hektolitry krwi i flaków, wow, łał, mniam, mniam (uwielbiam takie klimaty), ostatni numer The Boys (żartowałem, hehehe, myga zabiłby mnie za to bluźnierstwo, gdybym nie odwołał zakończenia serii) oraz kolejny projekt nad którym trwają ostre prace w grupie, czyli Batgirl. Do dzieła!


ps. Ile błendów zrobiłem? Sporo. Dla zwycięzcy nagroda - etat korektora w grupie.                                                                                                            ~gaudi


The Boys #22
 
All-New X-Factor #03
 
Spread #07
 
Batgirl v4 #11
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Dziękuję bardzo za tak sprawną kontynuację X-Factor !!!

Anonimowy pisze...

Ładnie lecicie z Boysami, thx! Za Spreada też wielki props!

riguana pisze...

Dzięki!