sobota, 19 września 2015

NOWOŚCI 19.09.2015

     Zakupiłem sobie w środę w kiosku nowy Star Wars Komiks, w którym mamy najnowsze, wydawane już przez wydawnictwo Marvel przygody gwiezdnowojenne. Historia dzieje się pomiędzy ‘Nową nadzieją’ a ‘Imperium kontratakuje’, mamy naszych ulubionych bohaterów, jest nawet Boba Fett. Jak tylko wróciłem do domu pochłonąłem ten komiks i naprawdę wyśmienicie się przy nim bawiłem. Wiele świetnych scen, niebanalna fabuła, czuć, że postacie żyją i są takimi, jakimi je poznaliśmy w filmach Lucasa. Jak dla mnie rewelacyjny zakup (zwłaszcza za taką cenę) i polecam każdemu, kto choć raz obejrzał oryginalną trylogię i nie zraził się do przedstawionej tam historii (ciężko w to uwierzyć, ale są tacy ludzie;P). 

     Dobra, teraz zgrabnie muszę połączyć powyższy zapis z naszymi dzisiejszymi premierami: Star Wars Komiks to komiks z Marvela, powiązany z przemysłem filmowym, w którym występują ludzie z mocami oraz piękne kobiety. A tak się składa, że dziś mamy dla Was 2 numer All-New X-Factor (Marvel), komiks Hitman: Agent 47, czyli prequel fabuły filmu obecnie dostępnego na ekranach kinowych (przemysł filmowy), ostatni numer Absolution: Rubicon (ludzie z mocami) oraz pierwszy numer miniserii Lola XOXO (piękne kobiety). Enjoy!.                                                                                                            ~j13


Hitman - Agent 47
 
All-New X-Factor #02
 
Lola XOXO v1 #01
 
Absolution - Rubicon #05
 

*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Wielkie dzięki za superbohaterów z X .

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

X Factor! Jeaaaa!

Anonimowy pisze...

Marvel rządzi . Super , że daliście kolejną porcję Superhero !!!

Anonimowy pisze...

Dziękuję za translacje .

Anonimowy pisze...

Dzięki za translacje i jak zwykle czekam na superbohaterów w kolejną sobotę . Oj przyzwyczailiście nas do dobrego . Superherosów nigdy dość :) Idealnie uzupełniacie się z wydaniami zeszytowymi o Superbohaterach dostępnymi na naszym rynku .