sobota, 5 września 2015

NOWOŚCI 05.09.2015

      Zaserwowałem sobie tydzień z superbohaterami. W poniedziałek obejrzałem Avengers: Czas Ultrona i jest to całkiem dobry film, choć moim zdaniem część pierwsza była nieznacznie lepsza. W następnych dniach tygodnia przeczytałem All-New X-Men: Wczorajsi X-Men, Avengers: Świat Avengers oraz New Avengers: Wszystko umiera, czyli połowę z tytułów wydawanych przez Egmont z inicjatywy MarvelNow. Tu również się nie zawiodłem, bardzo sympatyczna lektura (z amatorskim tłumaczeniem mutanciego tytułu można było swego czasu się na naszym blogu zapoznać). Trzeba też przyznać, że tytuły te wydane są w naprawdę dobrym standardzie edycyjnym i zachęcającej cenie – polecam zakup. Zacząłem też czytać w zeszłym tygodniu Sprawiedliwość i… męczę się z tym tytułem do teraz. Ale spokojnie, pewnie w weekend skończę tę wyczerpującą lekturę, jak tylko doczytam Azyl Arkham i zakończę superbohaterski tydzień przygodami Ważniaka. Nie Kingpina, a Lobo, bo Ważniak jest tylko jeden! A u nas dziś również superbohaterskie klimaty, choć w „nieco” innej odsłonie. Kontynuujemy Absolution: Rubicon (nr 3) oraz The Boys (nr 20), kończymy historię Czarne Lato (nr 7) a na deser serwujemy pierwszy numer Trees od Image. Serii, która zbiera dobre recenzje, choć pierwszy numer to dopiero małe wprowadzenie i może niczym szczególnie Was nie ująć. Najlepsze, jak przy wielu innych tytułach, dopiero nastąpi.

Ps. I jak kibicowaliście piłkarzom w ich meczu przeciwko Niemcom, co?



                                                                                                            ~j13


The Boys #20
 




Trees #01
 




Czarne Lato #07
 




Absolution - Rubicon #03
 




*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Dzięki

Anonimowy pisze...

Błagam tylko w sobotę dajcie coś z Marvela - bardzo proszę :)

kryzyskurwa pisze...

Tak sie ladnie zlozylo w naszym grafiku, ze cos z Marvela bedzie:-)

Anonimowy pisze...

Będzie chyba wincej :)

Anonimowy pisze...

Marvel króluje . Zatem czekamy na sobotę . Dzięki za kawał wspaniałej pracy przy tłumaczeniu komiksów . Nawet nie wiecie ile dajecie radości wielu czytelnikom komiksów