sobota, 29 sierpnia 2015

NOWOŚCI 29.08.2015

      Siedzę sobie wieczorem przed kompem. W końcu trochę chłodu. Przyjemniej się pracuje dziś przy wklejce komiksu. U mnie nawet popadało. Na dobrą sprawę to lato mamy już za sobą. Podobnie jak w życiu Czarne Lato zbliża się ku końcowi - dziś prezentujemy numer szósty. Za tydzień finiszujemy. Prezentujemy także kolejny numer Absolution - Rubicon (#02). Chłopaki nie płaczą z powodu końca wakacji i wracają do nas (The Boys #19). Ten komiks podoba mi się niesamowicie. Uwielbiam komiksy o superbohaterach inaczej. Cieszy mnie niezmiernie to, że jeszcze będzie wiele części do czytania. No i na sam koniec - The Activity #06 - komiks o ciemnej stronie polityki oraz działalności służb specjalnych. Brzmi to znajomo, patrząc na tytuły polskich gazet. Jeśli kogoś rażą moje błędy stylistyczne oraz interpunkcyjne, to zapraszamy do współpracy ;).


Jutro wycieczka rowerowa. Mam nadzieję, że nie żyjecie samymi komiksami, bo ruch to zdrowie, a trudno nazwać ruchem stukanie po klawiaturze. Więc sio z domu, a my wracamy dopiero za tydzień.                                                                                                            ~gaudi


The Boys #19
 
The Activity #06
 
Czarne Lato #06
 
Absolution - Rubicon #02
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

riguana pisze...

The Boys maja chwilę wytchnienia, ale wszystko wskazuje na to, że to cisza przed burzą. Czarne Lato to wciąż chory klimat, ale nieco wychodzi na prostą. Historia, nie klimat. Czekam na finał. Absolution - Rubicon to także chora seria, ale akcja poprowadzona jest dość sensownie i potrafi zaciekawić, choć jest tak naprawdę dość prosta. Ale w tym tkwi jej siła.
The Activity czeka w kolejce do czytania.

Dzięki wielkie za smakowite tytuły!

Anonimowy pisze...

Dzieki za wszystko

Anonimowy pisze...

Fajnie, że wróciliście ostatnio do rzeczy od Avatara. Tak lubie ;)
Dzięki!

Anonimowy pisze...

Dokładnie więcej Avatara :)

Ghamble pisze...

A co byście panowie/panie z tego Avatara chcieli poczytać?

Anonimowy pisze...

Wszystko :)

A tak poważnie to Crossed (OR zwolniło)