sobota, 22 sierpnia 2015

NOWOŚCI 22.08.2015

      Komu, komu, bo idę do domu? Dobre wiadomości! Komu, komu, bo idę do domu?


     Nie wiem, czy zauważyliście, ale dzięki pewnym osobom, które mają niesamowity dar przekonywania pozostałych członków sceny komiksowej, postanowiliśmy zabrać się za komiksy, które dopadły "odleżyny". Mnie to cieszy niesamowicie, bo nie ma nic piękniejszego niż zakończony komiks. Mamy nadzieję, że was też. Z mojej strony będzie to w najbliższym czasie Atomic Robo - Dogs of War (#4 i #5, czyli cała podseria, pracę nad dalszymi podseriami przerywamy) oraz Sweet Tooth (do #28 włącznie) - projekt robiony wspólnie z Randme. Co będzie dalej z ST? Zobaczymy! Szukamy tłumacza ;). Może ktoś z was ma ochotę spróbować? Ze strony innych osób też spodziewajcie się kolejnych "zakończeń" i niespodzianek. Takim projektem jest niewątpliwie Czarne lato. Dziś oddajemy w wasze ręce część 5, zaś w najbliższym czasie kolejne - zostały tylko dwie. Oczywiście nie tylko "starociami" żyjemy - zaczynamy/kontynuujemy nowy/stary projekt Absolution (podseria Rubicon). Czego można się spodziewać po komiksach wydawnictwa Avatar Press, każdy szanujący fan komiksów wie (oj mordka mi się śmieje). Jeśli ktoś nie wie, to niech zajrzy do podserii Absolution, wydanej przez nas wieki temu. Popatrzmy co mamy dalej - drugi tom God is Dead oraz kolejną część Kapitana Ameryki (sześćset ileś tam, hehehe).


     Tempa nie zwalniamy i za tydzień wypatrujcie kolejnej paczuszki od nas.                                                                                                            ~gaudi


God is Dead #02 
 
Captain America #612
 
Czarne Lato #05
 
Absolution - Rubicon #01
 

*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Wielkie dzięki za Amerykańskiego Kapitana z Marvela

riguana pisze...

Dzięki wielkie, fajnie że kończycie zaczęte projekty!