sobota, 13 czerwca 2015

NOWOŚCI 13.06.2015

      Całkiem ładna pogoda wreszcie się nam zrobiła, prawda? Polecam wyjście na dłuższy spacer czy przejażdżkę rowerem. Takie dotlenienie i pozytywne zmęczenie da naszym organizmom tylko dobre efekty i sporą dawkę endorfin, a to jest to, co tygryski lubią najbardziej. Wieczorem można zasiąść przy chłodnym napoju  i obejrzeć zmagania naszych piłkarzy, którzy, mam nadzieję, po tym meczu nadal będą przewodzić w swojej grupie eliminacyjnej. Później nastąpi odliczanie do finału obecnego sezonu Gry o Tron, na który czekam niecierpliwie, bo poprzednie odcinki baaaardzo pobudziły mój apetyt. Możecie też w weekend spotkać się z dinozaurami oko w oko na pierwszych seansach Jurassic World ze Star Lordem w roli głównej (nie, nie będzie grać T-Rexa). Ja z pewnością przekonam się w kinie, czy nowe spotkanie z dinozaurami „daje radę”, ale to dopiero w przyszły weekend. 

     W międzyczasie, pomiędzy tymi wszystkimi ciekawymi alternatywami spędzenia miło weekendu, proponujemy Wam cztery komiksy na relaksującą lekturę. Na pierwszy rzut proponujemy zapoznać się z trzecim podejściem do rozterek czy tytułowy Emisariusz jest antychrystem czy może mesjaszem. W drugim rzucie możecie przeczytać dwa kolejne numery historii o pladze Spread, z którą musi się zmierzyć nasz świat. A na koniec zadajcie sobie pytanie: Kim jest Jake Ellis?

Ps. Jeśli ktoś przegapił tę smutną informację – zmarł Christopher Lee, niezapomniany odtwórca roli Hrabiego Draculi, przeciwnik samego 007, Hrabia Dooku, Saruman. Masa legendarnych kreacji. Teraz swoim kunsztem aktorskim zachwycać będzie w innym miejscu…

                                                                                           ~j13


Spread #03-04 
 
Emisariusz #03
 Kim jest Jake Ellis #01
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Fajny ten Spread, dzięki :)