sobota, 6 czerwca 2015

NOWOŚCI 06.06.2015

     Przyznać się, kto skorzystał z okazji i zorganizował sobie długi weekend? No tak… A robić nie ma komu! GruMiK z długiego weekendu nie korzysta, tylko ciężko pracuje nad kolejnymi premierami. A tych mamy dziś 4 w systemie 2 razy 2. Dawno nie sprawdzaliśmy co dzieje się u funkcjonariusz Dany Cypress. Aby to naprawić damy Wam do przeczytania numery 7 i 8 serii Revival. A jako drugą parę proponujemy 1 i 2 numer Spread, stosunkowo nowej serii od Image, w której to świat przedstawiony nie należy do najbardziej przyjaznych dla człowieka. Za scenariusz odpowiada Justin Jordan, a jeśli ktoś czytał na CFC miniserię The Strange Talent of Luther Strode (którą gorąco polecam!), to wie, że można się spodziewać dobrej rozrywki.

PS. Wieczorem finał piłkarskiej Ligi Mistrzów. Przy tym doborze zespołów albo będzie genialny mecz, albo piłkarskie, możliwe że nudne szachy. Tak czy siak, bez piwka i zakąsek się nie obędzie!

                                                                                           ~j13


Spread #01-02 
 
Revival #07-08
 *********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

4 komentarze:

riguana pisze...

Niezwykła punktualność! ;) Dzięki wielkie, przyznaję się, mam długi weekend i chętnie jego część poświecę na czytanie komiksów!

kryzyskurwa pisze...

Wplac 50 zeta na glodujace foki. Za kare. Fokom odmowisz?

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Wielkie dzięki (jak zwykle zresztą) :-D