poniedziałek, 1 czerwca 2015

NOWOŚCI 01.06.2015

     1 czerwca – za dzieciaka jeden z najlepszych dni w roku. Słońce, prezenty i brak lekcji. Do tego dzień ten zwiastował zbliżający się najwspanialszy okres w roku – wakacje. Niestety dzisiejszy 1 czerwca to dla dużej części po prostu kolejny poniedziałek. I jak to poniedziałek - budzi zazwyczaj niezbyt pozytywne emocje. Dlatego też chcemy dla Was odczarować ten dzień, przypomnieć dziecięcą radość, która mu od zawsze towarzyszyła i wywołać uśmiech paczką prezentów.

     Na początek kolejne dwa numery „Black Widow”, w których Nathan Edmondson pokazuje, jak powinno wyglądać dobrze napisane sensacyjne czytadło. Na drugie danie ósmy numer „Manhattan Projects” – czyli Jonathan Hickman i jego odjechane wizje (już w lipcu pierwszy numer jego „Avengers” od Egmontu). Na deser historia z „Detective Comics” o ciężkiej roli hycla w Gotham City (wiedzieliście, że Joker miał psa?).

     Mam nadzieję, że prezenty Wam się spodobają. Pozostaje mi tylko życzyć udanej lektury!

                                                                                           ~red_one


Hycel (Detective Comics)
 
Black Widow v3 #13-14
 
Manhattan Pojects #08
 


*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

5 komentarzy:

riguana pisze...

Jako że nadal czuję się dzieckiem, bardzo serdecznie dziękuję za ten niezwykle przyjemny prezent! ;)

Anonimowy pisze...

Jeśli w oryginale przekleństwa są ocenzurowane to w tłumaczeniu powinno być tak samo.
Bo dzieciaki też czytają wasze tłumaczenia.

Dzięki i pozdrawiam :)

riguana pisze...

Wiem, że nie wypada tak dopytywać, ale akurat przypomniała mi się ta seria: jest choć minimalna szansa na dokończenie serii 100 naboi?

GruMiK pisze...

Tak. Nawet więcej niż szansa.

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)