sobota, 30 maja 2015

NOWOŚCI 30.05.2015

     Oglądaliście środowy finał piłkarskiej Ligi Europy? A powinniście. Mecz finałowy po raz pierwszy odbył się w naszym kraju a w drużynie zwycięzcy (który nota bene obronił zeszłoroczne trofeum) zagrał Polak – Grzegorz Krychowiak, który nie dość, że strzelił bramkę, to jeszcze został wybrany do grona najlepszych zawodników zakończonej właśnie edycji LE. No pięknie. Plus to naprawdę dobry mecz był. O zlaniu przez naszych siatkarzy ekipy Rosji nie wspomnę, bo tam jednak pewne braki składowe w sbornej były widoczne (mowa o meczu czwartkowym, do piątkowego braknie mi jeszcze parę godzin, a mój DeLorean ma awarię). Dobra, tyle o sporcie. Teraz o komiksach. 

     Zauważyliście, że linki do komiksów kolejnej serii z naszego bloga zniknęły? Tym razem padło na Daredevila pióra Eda Brubakera. Serię tę wyda na jesień Sideca, do tej pory "specjalizująca" się w komiksach Andreasa. A tu taki psikus. Jedne z najlepszych historii o Daredevilu zostaną u nas wydane w sześciu tomach Ultimate Collection (bo oprócz Brubakera również run Bendisa) zbierających po kilkaset stron każdy. Uff. Aby umilić nam wszystkim oczekiwanie na przygody Śmiałka, mamy dla Was dzisiaj dwa rarytasy, dwie serie, na które z pewnością niejeden czytelnik czeka. Proszę, oto 8 i 9 numer Animal Man v2 oraz Sweet Tooth 16 i 17. A wszystko to pióra Jeffa Lemire’a, równo 70 dni po jego 39 urodzinach. Przypadek? No pewno.

No to tymczasem.

P.S. A wiecie, że czerwiec miesiącem urodzin?

                                                                                           ~j13


Animal Man (DCnU) #08-09 
 
Sweet Tooth #16-17
 *********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

fenkju fenkju Pierdole - Pobieram!

Hell Sing pisze...

Sweet Tooth? Jesteście wielcy. :)

gaudip pisze...

można się spodziewać mocnego uderzenia w niedalekiej przyszłości

Anonimowy pisze...

czy będzie prezent na dzień dziecka?

Anonimowy pisze...

Sweet Tooth! Yeah!

Anonimowy pisze...

Podziwiam Was gdyby nie dzialalnosc Grumika nie zapoznal bym sie z wieeeeeloma wspanialymi komiksami . Dziekuje

kryzyskurwa pisze...

Grzeczne dzieci zawsze dostają prezent na dzień dziecka.