sobota, 23 maja 2015

NOWOŚCI 23.05.2015

     Dziś wstępniak będzie krótki, bo szkoda czasu na pisanie, skoro tyle komiksów czeka na półce na swoją kolejkę do przeczytania. Dzisiaj mamy dla Was cztery premiery. „Standard. Nic nowego.” – powiecie.  A właśnie że mamy coś nowego! Dajemy Wam do przeczytania pierwszy numer nowej serii z Ant-Manem. Do tej pory wyszło jeśli pamięć mnie nie myli 5 numerów tej serii, więc zbyt dużych „tyłów” nie mamy. A z pewnością fajnie będzie zapoznać się z tą postacią, skoro już za niedługo będzie ona buszować po ekranach kinowych. Miejmy nadzieję, że film z jego udziałem będzie równie dobry co nowi Avengers. Dobra, jest Ant-Man, dokładamy 4 numer Secret oraz 6 i 7 numer spory czas niewidzianej serii Animal Man z Nowego DC. Miłego czytania:)

Aha, tak tylko przypominam, jeśli ktoś przeoczył: Age of Ultron zniknął z naszych udostępnianych komiksów, gdyż za pewien czas wyda go drukiem Egmont.

                                                                                           ~j13


Ant-Man #01
 
Animal Man (DCnU) #06-07 
 
Secret #04
 *********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Dzięki za Ant-Mana . Kolejny nowy projekt z Marvela . Oby Superherosów zawsze było u Was pełno . Dziękuję .