sobota, 2 maja 2015

NOWOŚCI 02.05.2015

     Jest majówka, miała być ładna pogoda. Abyście zamiast siedzieć przed komputerem spędzili ją na świeżym powietrzu, miało też nie być komiksów. Po co Wam dawać pokusę. Niestety pogoda jaka jest każdy widzi, raczej nie zachęca do wyjścia na dwór. W takiej sytuacji podarujemy Wam trochę komiksów do przeczytania. Na pierwszy rzut leci miniseria Dingo od wydawnictwa Boom Studios - fajna historia z wątkami nadprzyrodzonymi. Następnie możecie się zapoznać z trzecim epizodem historii o Śmierci Wolverine'a oraz 607 numerem Kapitana Ameryki, gdzie w tytułowego bohatera wciela się Bucky Barnes. Dalej mamy dwa pierwsze numery historii dziejącej się na statku kosmicznym Caliban, na którym to podczas rutynowego lotu zaczynają się dziać dziwne i przerażające rzeczy... Kolejna fajna miniseria, tym razem od wydawnictwa Avatar. Pozostałe numery już się robią. Na koniec mamy dla Was wyczekiwane przez wielu komiksy spod szyldu TM-GruMiK! Miało być ich więcej, ale jak zwykle nie wszystko poszło tak, jak zaplanowaliśmy. Ale nie ma tego złego - premiera pozostałych komiksów trochę się opóźni, ale z pewnością warto będzie na te numery czekać. A jakie TM-GruMiKi dziś Wam damy? Kolejny numer z Niesamowitym Człowiekiem Pająkiem oraz Mega Marvel TM-GruMiK nr 4, na który składa się aż 7 numerów Iron Mana, a dokładniej od 113 do 119. Są to numery, które znajdują się bezpośrednio przed historią "Demon w butelce" wydaną na naszym rynku przez Hatchette w Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela. Świetna, oldschoolowa lektura!

      U nas to by było na tyle, ale zajrzyjcie koniecznie na blog T#M, gdzie obchodzi on kolejną już rocznicę na scenie i ma z tej okazji dla wszystkich czytelników całkiem rewelacyjny prezent!

-j13


DINGO #01-04
 
Caliban #01-02
 
Death of Wolverine #03
 

Captain America #607
 

TM-GruMiK The Amazing Spide-Man #10
 Mega Marvel TM-GruMiK #04 - Iron man
 
*********************************************************************************

Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

13 komentarzy:

Piotr L. pisze...

Jesteście zajefajni:)Super komiksy,wyrąbiste plany.Dzięki WIELKIE!!!!

Anonimowy pisze...

Dzięki fajna paczka. A ten Kryzys na Nieskończonych Ziemiach to kiedy? bo na święta nie było ani teraz na majówkę.

riguana pisze...

Wielkie dzięki, bardzo smakowita paczka, TM-Grumik rewelacja, pozostałe tytuły oczywiście także najwyższej jakości!

GruMiK pisze...

Kryzys poddany ostatnim szlifom więc niedługo zagosci na stronie. Terminu nie podam bo nic nie jest pewne :) Jednak w najbliższych tygodniach nocy z piątków na soboty bez grumika raczej nie przewidujemy :)

Anonimowy pisze...

Na widok tej paczki przypominają się czasy TM Semica i w oczach 35 letniego faceta kręci się łza w oczach . Dzięki !!!!

Anonimowy pisze...

Kryzys...ten mityczny kryzys od którego się wszystko zaczęło tzn. wersja Supermana i Batmana z Tm- Semica. Po tylu latach jestem ciekawy czy się człowiek nie zwiedzie, a nawet jeśli, to chociaż zapoznam się z tym mitycznym Kryzysem na Nieskończonych Ziemiach . :)

Anonimowy pisze...

ekhm miało oczywiście być nie zawiedzie :P

Anonimowy pisze...

Dziękuję

riguana pisze...

Przeczytałem Pajączka i z oczywistych powodów, z niecierpliwością wyczekuję kolejnego numeru. Na pierwszym kadrze jest fajny smaczek - gościnnie występuje Batman! ;)

Anonimowy pisze...

Będzie ktoś może tłumaczył Secret Wars ?

Anonimowy pisze...

Już nie mogę doczekać się kolejnej porcji Marvela - ale Grumik nie zawodzi i daje nam ogrom komiksów tego wydawnictwa co moment

Piotr L. pisze...

Secret Wars wyszło z WKKM.Można ewentualnie Secret Wars 2.

Anonimowy pisze...

Chodzi mi o te najnowsze. Na razie jeden zeszyt wyszedł