sobota, 21 marca 2015

NOWOŚCI 21.03.2015

     Czujecie ten zapach? To wiosna idzie. Wielkimi krokami. Ptaszki śpiewają, grumiki się… opieprzają. Żartowałem. Nie obijamy się, szykujemy powoli potrawy na świąteczny stół. Szef rozdzielił dyspozycje: graficy urabiają makowce i baby drożdżowe, tłumacze zajmują się sosem tatarskim i wszelkimi sałatkami, a korektorzy odpowiedzialni są za upiększenie każdej z potraw. Jaja i biała kiełbasa kupiona. Tyle roboty, że nie ma kiedy zajmować się komiksami. Dlatego dziś otrzymacie ostatnią porcję komiksów przed świętami Wielkanocnymi. 

   W paczuszce znajdziecie ostatni robiony przez nas numer Green Arrowa, a mianowicie Green Arrow: Futures End. W piątym numerze swojej solowej serii Fury zawita do Zatoki Świń z pewną sprawą do pana Castro. Natomiast w numerach 604 i 605 serii Captain America kończymy historię „Dwie Ameryki”. Do przeczytania za dwa tygodnie!

                                                                          ~j13


Green Arrow Futures End #01
 
Fury MAX #05
 
Captain America #604-605
 

*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

4 komentarze:

Piotr L. pisze...

Super paczuszka.Dzieki:) Mam taką malutką i cichutką nadzieje że na święta będzie duuuużo pajączka:D Pozdrawiam!!

riguana pisze...

Ha! Włażę dziś rano do Was, jak zwykle spragniony świetnych nowych tytułów, a tu zonk - zupełnie zapomniałem, że mamy małą przerwę. Tak moi drodzy żeście swoich wiernych czytelników przyzwyczaili - za co oczywiście serdecznie Wam dziękuję. Krótką przerwę się przeczeka, nadrobi zaległości w lekturze, a już wkrótce zagości kolejna świetna paczka! Smacznego jajka!

Anonimowy pisze...

Jakbyś wszedł a nie wlazł to może by było :)

riguana pisze...

Kurczę, obiecuję solidną poprawę i dołożę wszelkich starań by co piątek o 24.59 WCHODZIĆ bez szemrania i z uwielbieniem!
;)