sobota, 14 marca 2015

NOWOŚCI 14.03.2015

     Złożyliście już zamówienia? W tym tygodniu miały premiery drugie tomy Sagi, Fatale, a Locke & Key w zeszłym miesiącu. Natomiast w GrumiKu staramy się powrócić do rytmu premier - noc z piątku na sobotę godzina 00:00. Dziś dla każdego coś miłego: nowość, kontynuacja no i coś co już zaczynało przypominać trupa w szafie. Na pierwszy ogień sprawdzamy co nowego u Franka Castle w serii spod znaku Marvel NOW! Nie ma Arrowa w TV? No to u nas #34 numer serii, która u nas znajduje się już na ostatniej prostej. Na zakończenie odświeżcie sobie historię Szwadronu. Tłumaczenia kolejnych numerów gotowe tylko ten grafik jakiś taki mało obowiązkowy. Może kilka słów zachęty albo gróźb?


The Punisher #01 Marvel NOW!
 
Green Arrow #34 (DCnU)
 
Suicide Squad #04-05
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

1 komentarz:

riguana pisze...

Lubię Punishera (jeszcze z czasów Tm-Semica) i bardzo chętnie sięgnąłem po nową wersję - pierwszy numer czyta się bardzo dobrze, acz póki co nie ma tu nic, hm, w sumie miałem napisac wybuchowego, ale nie byłaby to prawda. ;)
Dzięki ekipo! I trzymam kciuki za wszystkiech grafików, tłumaczy, poganiaczy i korektorów!