niedziela, 8 marca 2015

NOWOŚCI 08.03.2015

     Jak zauważyliście we wpisie pod spodem, powiększa się nasza „kolekcja” tytułów, które zaprzestajemy udostępniać. A to akurat rzecz, która nas, jako grupę, bardzo cieszy. Tym razem padło na komiks „Lex Luthor: Man of Steel”, który to Egmont wyda w kolekcji Obrazy Grozy, w formacie tożsamym z wydanym jakiś czas temu „Jokerem”. W obu przypadkach mamy ciekawą historię z uniwersum Supermana/Batmana przedstawioną niejako z innego spojrzenia, obie zilustrowane przez świetnego Lee Bermejo. Do kupna polskiej edycji chyba nie trzeba Was zachęcać.

     Dzisiejsze premiery zaczniemy od najprawdziwszego zombiaka. Cruel and Unusual pierwszy i zarazem ostatni raz u nas pojawiło się można by rzec wieki temu. Dziś dajemy Wam drugi numer i zapewnienie, że w pierwszym półroczu powinniście móc zapoznać się z całością tego tytułu. W numerze siódmym powraca nasza ulubiona sekretarka – Velvet, która wciąż stara się odkryć, kto stoi za wrobieniem jej w morderstwo agenta X-14. A na deser możecie zapoznać się z połową historii, w której śmierć, po wielu latach, w końcu dosięgła Wolverine’a. 

     Grupa GruMiK składa również życzenia wszystkim naszym Czytelniczkom oraz w szczególności dziewczynom z naszej grupy. Mężczyznom natomiast (bo przecież nasze święto również za niedługo!) życzymy, by byli dobrzy dla kobiet :)!

  


                                                                                                                        ~j13


Cruel and Unusual #02
 
Velvet #07
 
Death of Wolverine #01-02
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

Brak komentarzy: