niedziela, 1 marca 2015

NOWOŚCI 01.03.2015

      Marvel, Marvel, świat Marvelem dziś stoi. Ostatnio sporo go u nas, a będzie jeszcze więcej - zapewniam. Dziś release czysto marvelowski. Na pierwsz ogień Wolverine w dwudziestym odcinku tej serii mamy wstęp do historii "Back in Japan". To również ostatni numer w tej numeracji, bowiem kolejny odcinek będzie trzysetnym komiksem z przygodami Logana. Świętować go będziemy powrotem do starej numeracji. Co jeszcze? Mamy też przygodę Arany w trzecim odcinku Amazing Fantasy. Na deser premiera. Premiera z imprintu All-New. Przyszła pora na ducha zemsty, czyli Ghost Ridera, który zaprezentuje nam się w pierwszych dwóch zeszytach swojej serii. Make Mine Marvel. Enjoy!

  


                                                                                                                        ~Stan Fatal


Wolverine v4 #20
 
Arana Amazing Fantasy #03
 
All-New Ghost Rider #01-02
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

6 komentarzy:

anonim pisze...

Świetna seria.

Anonimowy pisze...

To nowości już zawsze będą w niedziele?

Anonimowy pisze...

Trzeba chyba przestać w piątek do 24 czekać ;)

Anonimowy pisze...

Przyzwyczailiśmy się za bardzo. GruMiK wypuszcza po kilka numerów co tydzień i jak coś im wypadnie to narzekamy i poganiamy. Ja tam mogę co tydzień w weekend czekać na info, że premiery trafiły na stronę. Dzięki Wam GruMiKi za co tygodniową rozrywkę.

Anonimowy pisze...

Zwykłe pytanie nie narzekanie :)

GruMiK pisze...

Nie, zazwyczaj premiery będą z piątku na sobotę abyście mieli do czego zajrzeć w przypadku weekendów z paskudną pogodą. A co do zarwanych nocek to może dziś warto zajrzeć o północy do nas.