sobota, 21 lutego 2015

NOWOŚCI 21.02.2015

Pozwolę sobie bez zbędnych wstępów przejść od razu do rzeczy.

      Dziś wreszcie udało nam się doprowadzić do premiery serii, którą bardzo chciałem robić. I, jak widać, robię. Jest to oczywiście Uncanny Avengers. Co w tym komiksie takiego wyjątkowego? Cóż, jest on z jednej strony uwielbiany, a z drugiej nienawidzony, co tylko znaczy, że zbiera naprawdę skrajne opinie. Warto przeczytać, żeby samemu się przekonać. Remender kontynuuje tutaj rozpoczęte przez siebie wątki z Uncanny X-Force (która to seria jest tłumaczona na stronie grupy CFC i z dobrze poinformowanego źródła wiem, że wkrótce można się spodziewać kolejnych numerów), dodaje co nieco nowego... jest też intryga o kosmicznych proporcjach. Początek jednak, jak to z początkami bywa, jest powolny i może nie porwać... ale myślę, że już drugi release z Uncanny Avengers to będzie bomba. Tak myślę i mam wielką nadzieję, że się Wam spodoba.

      Tak więc szykujcie się na ponad 25 zeszytów świetnej zabawy... ponad 25, bo będzie też annual i numer specjalny, tie-in do Age of Ultron (który to projekt niedawno skończyliśmy i możecie go znaleźć całego przetłumaczonego na blogu GMK). A później? Cóż... powiem wprost - Uncanny Avengers traktujcie jak wstęp do wielkiego eventu Marvela o nazwie... Avengers & X-Men: AXIS.

Miłej lektury i do następnego!!

  


                                                                                                                        ~T#M


Uncany Avengers #01-05
 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

5 komentarzy:

Kyms pisze...

Swietnie, że zabraliście się za to. Ostatnio zapoznałem się zn umerami po angielsku ale chętnie przeczytam wasze tłuamczenie :)

Moglibyście podać numery zeszytów i w serię w której nastąpiło zamordowanie Xaviera o którym jest głośno w Uncany Avengers ?

Anonimowy pisze...

@Kyms

Sprawdź "Avengers vs X-Men"

bethrezen pisze...

Jaram się :D

bethrezen pisze...

Przeczytałem wszystkie 5 numerów i faktycznie zaczyna się tak średnio, ale jestem dobrej myśli.

Anonimowy pisze...

Niby średnio ale jak mówicie, że się rozkręci to zasysam