sobota, 7 lutego 2015

NOWOŚCI 07.02.2015

     Niedawno pojawiła się informacja, że Taurus Media interesuje się wydaniem widywanego u nas Thief of Thieves. Świetne info, tyle że… nieaktualne. Wydawnictwo postanowiło jednak nie startować z tym tytułem na naszym rynku, zatem za niedługo możecie się spodziewać ponownego pojawienia się linków do wypuszczonych u nas numerów tej serii. Może i czegoś ponadto… 

     Dziś natomiast mamy dla Was dwa tytuły, ale cztery komiksy. Na początek zajrzymy co się dzieje w grupie do zadań specjalnych The Activity w trzecim numerze tej serii. Następnie udamy się do Chinatown, by sprawdzić w jakie kłopoty wpakował się Logan wraz z Gorilla Manem w historii Regenesis, na którą składają się numery 17, 18 oraz 19 serii Wolverine v4. Jeszcze tylko jeden numer i przeskoczymy do numeru 300!

     Następne dwa releasy będą zdominowane przez grupy. Zajrzyjcie do nas, a przekonacie się, o które chodzi!

Ps. Zajrzyjcie też na stronę Ookami Reunion i koniecznie oddajcie głos w Reunkami Awards 2015!!

  


                                                                                                                        ~j13The Activity #03
 
Wolverine v4 #17-19
 

*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

1 komentarz:

riguana pisze...

Wielkie dzięki!