niedziela, 21 grudnia 2014

NOWOŚCI 20.12.2014

"Oh, the weather outside is frightful,

But the fire is so delightful,

And since we've no place to go,

Let it snow, let it snow, let it snow."


     Też tak macie, że gdzie byście nie poszli, to słyszycie ten numer Sinatry? Zakupy - Sinatra. Praca - Sinatra. Radio - Sinatra. Znak to chyba, że święta idą. Tylko coś ten "snow". Jakoś nie pada. Może, gdyby przestali puszczać Sinatrę... No nic. Ważne, że w tej pogoni za jedzeniem, prezentami, pierdołami, ozdobami i kto wie, czym jeszcze, nie zapominamy o Was. O nie. Ostatnio były cztery numery Wolverine'a.   To dziś dołożymy kolejne dwa. Fani Rosomaka ostatnio są przez nas rozpieszczani. To jednak nie wszystko. Trochę w opozycji do brutalnego i niezwykle bezpośredniego Logana, dajemy dwa kolejne (4 i 5) odcinki najnowszej odsłony przygód Black Widow. Czyli dziś Marvelowo. Good stuff. 


Ekipa GruMiK życzy WSZYSTKIM Zdrowych

 i Wesołych Świąt.


Ach, byłbym zapomniał. Tak, będą prezenty. Gdy już się nacieszycie prezentami, pierogami, choinkami i Kevinem, który nie wiadomo po raz który, został sam w domu, wpadnijcie tu. Po co - spytacie. Od kilku lat mamy tradycję świąteczno-noworocznej PAKI. I - tak - w tym roku nie będzie wyjątku. Nuff said!!!


Fatal dwie kosy.*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Ja, jako komiksowa pijawka, składam Wam życzenia Wesołych i Zdrowych Świąt i dziękuję za kolejne obdarzone życiem ''obrazki'' :-)
Odpocznijcie też trochę - przemęczenie z przepracowania, nie jest wskazane.

poinc2 pisze...

Zdrowych, rodzinnych i Wesołych Świąt!

Anonimowy pisze...

Nie chce wam przejść przez gardło Świąt : Bożego Narodzenia. Czytelnik

gaudip pisze...

a są jakieś inne teraz święta? pisząc o Polsce też nie używamy pełnej nazwy Rzeczpospolita Polska

Anonimowy pisze...

Wesołych Świąt, hoł, hoł!!

Anonimowy pisze...

Wolverina nigdy za dużo :) wielkie dziękuje.

Anonimowy pisze...

Gorące życzenia świąteczne
Składają aniołki niegrzeczne.Anonimowy pisze...

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!!!

Anonimowy pisze...

Czekamy na prezenty:)) gdzie jest Grumikowy Mikołaj? Chyba ostro poim...wał i teraz ledwo się na nogach trzyma:) Wesołych świąt dla Grumików życzy Ładny