sobota, 13 grudnia 2014

NOWOŚCI 13.12.2014

         Dzisiejsze premiery sponsorują literki W jak Wolverine, L jak Logan, S jak snikt i Ś jak… ale o tym za moment. Nie ma chyba fana komiksu na świecie, który nie kojarzyłby postaci tego niskiego, walecznego Kanadyjczyka. Pomijając obecność w komiksach, animacjach czy filmach, bohater ten jest już po prostu częścią popkultury. Dzisiejszy release zdominuje właśnie on – mutant, który jest najlepszy w tym, co robi. W numerach od 11 do 14 czwartej solowej serii jego przygód, Wolverine kontynuuje podróż po kwaterze głównej Red Right Hand, mając na celu dowiedzieć się dlaczego grupa ta zesłała go w poprzednich przygodach do piekła. A z każdym pokonanym wrogiem, Logan zbliża się coraz bardziej do szokującego finału historii Wolverine’s Revenge

        A co z tą literką Ś, wspomnianą na początku? Otóż wiadomo, co rządzi światem. Miłość. Pieniądze. Władni Marvela postanowili zatem niedawno podbudować swoje finanse, uśmiercając bohatera bardzo popularnego, a niemalże niedającego się uśmiercić. Wolverine’a właśnie. Jak długo Logan będzie wąchał kwiatki od spodu? Możecie obstawiać swoje typy w komentarzach, jak długo poczekają scenarzyści Marvela zanim w jakiś wyszukany sposób przywrócą do życia jednego z najpopularniejszych bohaterów swojego uniwersum. Fakt, że go wskrzeszą, jest dla mnie niepodważalny. Tak istotne wydarzenie nie mogło pozostać niezauważone przez naszą Ekipę, dlatego też zdradzę, że za niedługo dane Wam będzie się zapoznać z pierwszym epizodem historii opowiadającej o Śmierci Wolverine’a!


Do miłego!

  


                                                                                                                        ~j13

Wolverine v4  #11-14
 

*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

2 komentarze:

poinc2 pisze...

Uwielbiam Was za regularność, Pracusie :)
Dzięki!

riguana pisze...

Wolvik zawsze w cenie! Dzięki!