sobota, 6 grudnia 2014

NOWOŚCI 06.12.2014

A dzieci to grzeczne były? Mikuś ma listę, to wie, kto był, a kto nie. Zaraz wyruszy na swą coroczną wyprawę dookoła świata, by obdarować tych, co grzeczni byli, a wlepić rózgi tym, co z dobrym zachowaniem są na bakier. Wpadła także i do nas, by przynieść zwyczajową porcję komiksów. Powiedział, że dziś tylko cztery, bo widocznie ktoś tam grzeczny nie był, ale jeśli zachowanie się szybko poprawi, to na Święta będzie można oczekiwać czegoś więcej. A tak dziś mamy: dwa kolejny numery Green Arrowa (32 i 33), trzeci numer znakomitej serii Black Widow i jeszcze lepszy - również trzeci - odcinek FuryMAX autorstwa Gartha Ennisa!

Hohoho...

 

                                                                                                                       ~fatal


*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dzięki wielkie. Kiedy można liczyć na przygody innego miłośnika łuku i strzał - hawkeye? Ta seria naprawdę przypadła mi do gustu, czy to scenariuszem czy szatą graficzną.

riguana pisze...

Dzięki!