sobota, 29 listopada 2014

NOWOŚCI 29.11.2014

     No gdzie ta zima, ja się pytam! Za moment grudzień a tu ani jakiegoś konkretnego zimna, ani śniegu. Może i niektórzy się cieszą, jednak wydaje mi się, że o tej porze lepsze byłyby przymrozki i cieszący oko śnieg. Można by wreszcie ponarzekać na opieszałość drogowców. Można by wykonać codzienne poranne ćwiczenia skrobiąc szyby lub odśnieżając samochód. Można by rzucić śnieżką w nielubianego sąsiada. Cóż, pozostało nam tylko czytanie komiksów! Dziś mamy dla Was trzy numery serii Batgirl – 6, 7 i 8. W nich to dostaniemy namiastkę nieobecnego śniegu i spotkamy złoczyńcę zwącego się Grotesque. Następny numer będzie nawiązywał do Nocy Sów, więc jest na co czekać. Dzisiejszą pulę komiksów dopełnia ostatni epizod Wojny Outsiderów w Green Arrow 31. Zobaczcie jakie konsekwencje przyniesie dla Olivera Queena. Dla tych, co kręcą nosem, że ostatnio tylko same komiksy w klimatach superbohaterskich, mam niestety smutną wiadomość – najbliższych parę sobót premierować będziemy tylko takie komiksy. A jakie to tytuły to już się przekonacie, gdy do nas zajrzycie! Zdrówka, śniegu i dobrej lektury :)

  


                                                                                                                        ~j13

Green Arrow #31

 

Batgirl #06-08

 *********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

4 komentarze:

riguana pisze...

Tym razem nic dla mnie, ale w tym momencie, zarówno jeden jak i drugi tytuł mam zamiar "zaliczyć" po przeczytaniu całości tego co u nas wydał E. Dzięki za kolejną fajną wstawkę!

Anonimowy pisze...

Riguana zdecydowanie polecam. Batgirl mną nie wstrząsa, ale ciekawie się czyta. Natomiast Green Arrow jest wg mnie the best ;)

Anonimowy pisze...

Green Aroow, U Avengers i Wolverine ciekawe co będzie w sobotę :)

Anonimowy pisze...

Będzie Mikołaj bez Grumika???