sobota, 22 listopada 2014

NOWOŚCI 22.11.2014

Dziś wyjątkowa premiera, ale bez specjalnej okazji. Tak się po prostu ułożyło. Postanowiliśmy sprezentować Wam teraz cztery kolejne numery serii All-New X-Men. Są to ostatnie części All-New X-Men w tym roku i właściwie robimy sobie przerwę od tej serii na trochę dłuższy czas. Jest to spowodowane zbliżającym się wielkimi krokami eventem w x-świecie o nazwie "Battle of the Atom". Jako że ja zajmuję się nadzorem tłumaczeniowym nad tym eventem, to nie chcę owijać w bawełnę i mówię wprost, że trochę potrwa, nim go przetłumaczymy. Trochę więcej o samym evencie napiszę przy okazji premiery All-New X-Men #15. Jednakże dziś, jak już wspomniałem, przedstawiamy 4 kolejne odcinki serii. A dzieje się w niej bardzo dużo. Przede wszystkim część 10 zostawiła nas z pytaniem kto odejdzie od oryginalnych X-Men, żeby dołączyć do drużyny Cyclopsa. Następnie nasi bohaterowie spotkają się z zupełnie nową drużyną Avengers - Uncanny Avengers. Co bardziej spostrzegawczy zauważyli na pewno w zakładce "Plany", że zamierzamy tłumaczyć serię z tym składem. To będzie świetna translacja, totalna jazda bez trzymanki i w ogóle masakra. Zapewniam, że warto czekać. Ale to dopiero w 2015 roku. Koniec końców, X-Men ostatecznie rozprawią się z zagrożeniem ze strony Mystique... ale czy aby na pewno ostatecznie? Przeczytajcie sami! Miłej lektury!

  


                                                                                                                        ~T#M

All-New X-Men #11-14
 *********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

3 komentarze:

poinc2 pisze...

wow ale bomba! Ogromne dzięki za Xmen!!

riguana pisze...

Wielkie dzięki! Czy pierwsze 14 numerów stanowi w miarę jednolitą całość, można to spokojnie przeczytać, nie będąc na bieżąco z innymi seriami spod znaku X?

Anonimowy pisze...

Nie. W Marvelu nie ma czegoś takiego jak indywidualna seria z niezależnymi wydarzeniami. W dzisiaj premierowanych komiksach na przykład jest spotkanie z Uncanny Avengers, przez co wypadałoby znać tę drużynę i co się w niej działo.