sobota, 15 listopada 2014

NOWOŚCI 15.11.2014

     Trzydniowy (dla niektórych) tydzień pracy za nami i szczerze powiedziawszy jakoś nie mogłem się w nim ogarnąć, pewnie z racji rozleniwienia trochę dłuższym weekendem. Następny tydzień pracy już będzie normalny, więc pewnie od poniedziałku grupa wskoczy na najwyższe obroty. Dziś mamy dla Was standardowo cztery premiery w składzie identycznym, jak w zeszłym tygodniu. Mamy więc ciąg dalszy Wojny Outsiderów w pisanym przez Jeffa Lemire Green Arrow nr 29 i 30, mamy kolejne przygody pierwszej drużyny mutantów w obecnych czasach w All New X-Men 10, a także podganiamy Jupiter’s Legacy prezentując Wam 4 numer tego komiksu. Tym samym zrównaliśmy się z oryginalnymi wydaniami, choć to nie tyle nasza zasługa, co zasługa twórców tegoż tytułu, który co chwila zalicza kolejne obsuwy w wydawaniu kolejnych numerów. Starczy powiedzieć, że pierwszy numer serii wyszedł w kwietniu 2013 roku, a numer piąty został kolejny raz już przesunięty, tym razem na styczeń przyszłego roku. 

     Zajrzyjcie też koniecznie na strony grup CFC i Eurokomiksy. Pierwsza grupa wypuściła parę komiksów więcej, by uczcić pierwszy rok działalności Gruumsha, który udziela się również i w naszej grupie. Druga grupa natomiast z okazji trzecich urodzin także znalazła dla Czytelników większą paczuszkę premier.  Wszystkiego najlepszego! Za tydzień pojawcie się u nas koniecznie, by sprawdzić, który to z komiksów przez nas prezentowanych zdominuje release!

  


                                                                                                                        ~j13

Green Arrow #29-30

 

Jupiter's Legacy #04

 


All-New X-Men #10

 *********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

To przez najbliższe tygodnie tylko Superhero???

GruMiK pisze...

Na to wygląda.