sobota, 8 listopada 2014

NOWOŚCI 08.11.2014

Imprezy, imprezy i po imprezach. Huczne obchody kolejnych grupowych urodzin dobiegł końca. Prezenty rozdane, piwko wypite, nawet ktoś posprzątał. Czas wrócić do szarej rzeczywistości, czyli czterech premier tygodniowo. Kolejna większa paczka - zapewne gdzieś koło Świąt. No ale cóż mamy dla Was dziś? Dziś będzie trykociarsko. Jest Jupiter's Legacy #03, są X-Meni w swojej serii All New X-Men - tu numer dziewiąty. Na koniec serwujemy dwa odcinki Green Arrowa z Nowego DC: 28 oraz 29. Tak to dziś wygląda.
Enjoyować to!  


                                                                                                                        ~fatal77

Green Arrow #27-28

 

Jupiter's Legacy #03

 


All New X-Men #09

 *********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Będziecie kończyć Criminal?

Anonimowy pisze...

grumik blagam cie o tlumaczenia atomic robo

gaudip pisze...

Criminal - chyba tak, Atomic Robo - na pewno

Anonimowy pisze...

A dałoby się przetłumaczyć "Sagę o potworze z bagien" Moore'a? Chodzi mi oczywiście o tomy niewydane przez Egmont. W oryginale bardzo ciężko się czyta.

Anonimowy pisze...

Jak zeskanujesz drugi tom :)

Anonimowy pisze...

Chyba trzeci Masz na myśli bo Egmont dwa już wydał.

Anonimowy pisze...

Chodzi mi o skan drugiego tomu wydanego przez Egmont którego niema w internecie :)

Anonimowy pisze...

Ale po co mi skan drugiego tomu skoro został już wydany ? Chyba nie chodzi o to żeby wstawiać skany wdanych pozycji, a o to żeby tłumaczyć te niewydane.

Anonimowy pisze...

A skąd wiesz że osoby w Grumiku mają drugi tom (którego nakład wyczerpany dawno) żeby robić translację trzeciego (którego nakład wyczerpany dawno).