sobota, 18 października 2014

NOWOŚCI 18.10.2014

     Cóż to był za tydzień. Piłkarsko, znaczy się. Pierwsza wygrana w historii z Niemcami w piłkę nożną, ciężki bój ze Szkocją o cenny punkt, ślepy sędzia, który powinien wyrzucić szkota z boiska, a nie odgwizdał nawet faulu na Lewandowskim. Niemcy remisują z Irlandią, Holandia przegrywa, Albania bije się z Serbią. Tak, emocji z pewnością nie zabrakło. U nas też ich nie zabraknie. Dziś gramy systemem dwa na dwa. Po dwa numery dwóch serii. Dalsze przygody Spirita w numerach 6 i 7 oraz Velvet 5 i 6, w których nadal nic się nie wyjaśniło, a poszukiwanie prawdy trwa w najlepsze. Miłej lektury Wam życzę, a że taka będzie, jestem przekonany.

      I jeszcze mała informacja. Może nie każdy wie, ale w sklepach z owadem w kropki za niecałe dwie dyszki od czwartku są do kupienia słuchowiska komiksowe. Jest Thorgal, Conan, Kajko i Kokosz czy Funky Koval, są też Żywe Trupy. Dla jednych będzie to odarcie komiksu z, jakże ważnej, strony wizualnej, dla drugich natomiast, w tym niżej podpisanego, będzie to świetna rozrywka. Warto się samemu przekonać, czy świat komiksu dobrze przekłada się na formę słuchowiska. Moim zdaniem bardzo dobrze. To do następnego:)


                                                                                                                        ~j13

The Spirit #06-07

 


Velvet #05-06

 *********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

13 komentarzy:

Anonimowy pisze...

witam czy jest szansa by przetlumaczyc The Mice Templar dla dzieciarni? dzieki za wasza prace pozdro

Anonimowy pisze...

W sklepie masz dla dzieciarni

Anonimowy pisze...

W sklepie masz dla dzieciarni

Anonimowy pisze...

tzn?

Anonimowy pisze...

nie mowie o mysiej strazy tylko o The Mice Templar

Anonimowy pisze...

witam czy jest szansa by przetlumaczyc The Mice Templa

Anonimowy pisze...

moge udostepnic wsztstkie numery

Anonimowy pisze...

To sobie od razu przetłumacz

Anonimowy pisze...

ty jakis frajesr jestes

Anonimowy pisze...

moze ktos podac konkretna odp

GruMiK pisze...

Nie mamy tego w planach.

~myga

Anonimowy pisze...

ok dzieki pozdrawiam i dzieki za wszystkie translacje

riguana pisze...

Ha! Jak się pojawia nagle więcej komentarzy, to można z góry założyć, że albo jakaś wpadka, albo flejm. Ale tak normalnie, to nikomu nawet zwykłego prostego dziękuję nie ma...

Więc żeby nie było: dziękuję. ;)