sobota, 27 września 2014

NOWOŚCI 27.09.2014

     Od tygodnia sporo się pisze w internetach o naszym złotym medalu w siatkówce. Fajno. My nie będziemy:) Proponujemy Wam ostatnie premiery we wrześniu - całe cztery numery pełne przygody, pięknych kobiet, intryg i wybuchów! Jakiś anonim zabawił się w komentarzach we wróżenie składu dzisiejszych premier - przewidywał dwa razy Revival, dwa razy Velvet. Muszę napisać, że wynik niezły, ale jeszcze musi trochę potrenować skuteczniejsze wróżenie, zanim poda mi poprawne numery losowania totka! Dziś mamy Revival nr 3 (jeee!), Velvet nr 4 (juhu!), Spirit nr 4 (wiwat!) i ostatnią, ósmą część Blackhawks (o rety!). Tak. To wszystko dla Was. 

 

    Przypominam przy okazji o dwóch sprawach. W dzisiejszych komiksach, tak jak w tych z zeszłego tygodnia, mamy wkładkę o pewnym wydarzeniu, "po którym już nic nie będzie takie samo"! Ale to za jakiś czas. A za tydzień trwać będzie kolejna edycja MFKiG w Łodzi, na której będzie można zdobyć (oprócz autografów i innych bajerów) dwa komiksy, które jeszcze niedawno gościły na naszym blogu: Fatale i Mysia Straż. Ze swojej strony bardzo polecam!


                                                                                                                        ~j13

Revival #03

 

Velvet #04

 


The Spirit #04

 


Blackhawks #08

 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

1 komentarz:

riguana pisze...

Dzięki wilekie!