sobota, 20 września 2014

NOWOŚCI 20.09.2014

     Wracamy do rytmu z czterema premierami. Cztery premiery za to tylko dwa tytułu. DMZ - komiks nad którego translacją rozpoczęliśmy prace w erze kamienia łupanego ekipy GruMiK. Na horyzoncie pojawiło się światło i jesteśmy z projektem w fazie finalnej. Tom Strong, drugi z dzisiejszych tytułów, nie sięga w tak odległe czasy grupy i jak sami widzicie również zmierza do szczęśliwego, translacyjnego finału. 


     Wewnątrz dzisiejszych numerów zajdziecie również pewną zapowiedź. Nie przegapcie momentu. Zapraszam do lektury i komentarzy. 

Tom Strong #33-34

 

DMZ #60-61

 
*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

2 komentarze:

riguana pisze...

Tom Strong to dla mnie zawsze smakowity kąsek a i najnowsze numery, mimo że nieco gorsze od poprzednich, są bardzo przyjemną lekturą. Cieszy, że macie tyle zaparcia, żeby kontynuować tak długie serie. Dziękuję bardzo za kolejną smakowitą wstawkę!

Bossu pisze...

Fajno, Fajno, że kończycie DMZ, dzieki panowie. Kiedy Sokolo Okiego można się spodziewać?