sobota, 6 września 2014

Nowości 06.09.2014

        Polscy siatkarze wygrywają w dobrym stylu swoje mecze na Mistrzostwach Świata w siatkówce! Wyciekły nagie zdjęcia Jennifer Lawrence! Czarnoskóra kobieta urodziła białe dziecko! Już za parę dni premierowy odcinek siódmego, ostatniego sezonu „Synów Anarchii”! W niedzielę polscy piłkarze rozpoczynają eliminacje do Mistrzostw Europy w 2016 roku meczem z potęgą z Gibraltaru! Egmont wyda „Pasażerów wiatru” Bourgeona! GruMiK wypuszcza kolejną weekendową porcję komiksów!   

          No właśnie, skupmy się na premierach! Dziś oddajemy w Wasze ręce dwie kontynuacje z poprzedniego tygodnia – All New X-Men 08 oraz Untold Tales of The Punisher MAX 04, przedostatni już numer tej miniserii. Mamy dla Was również Blackhawks 07, który również stanowi przedostatnią odsłonę tego tytułu, należącego do pierwszej fali DC52. Jako czwartą premierę prezentujemy dalsze przygody mistrza magnetyzmu w serii jego solowych przygód, czyli Magneto 04. Na dziś to tyle! Ale jeszcze trzy sprawy. Zeszłotygodniowe odcinki Rat Queens są na ten moment ostatnimi, jakie nasza grupa robi, gdyż według słów Christine Meyer z Mucha Comics, wydawca ten zastanawia się nad wydaniem tego tytułu w (zapewne) niedalekiej przyszłości. Nic nie jest pewne, więc nie ciągajcie nas potem po sądach, jeśli decyzja będzie negatywna. Druga sprawa - możecie już kupić polskie wydania komiksów „Saga” oraz „Locke & Key”, które nasza grupa miała przyjemność swego czasu tłumaczyć, do czego Was serdecznie zachęcam! Moje egzemplarze już są w rękach kuriera i mimo że obie historie znam bardzo dobrze, nie mogę się doczekać, gdy przeczytam te albumy. Polecam, bo to naprawdę dobre historie! I ostatnia sprawa – bądźcie tu za tydzień. Nie pożałujecie!

Miłej lektury. Jedzcie polskie jabłka!

                                                                                                                                                                                                                                                         j13

Untold Tales of the Punisher MAX #04

 

All-New X-Men #08

 
Blackhawks #07

 
Magneto #04

 

*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

3 komentarze:

poinc2 pisze...

Dzięki za x-men! skąd informacja o rat quens (jakiś link).
Chyba Sons of Anarchy ma wydać wydawnictwo SQN!

kryzyskurwa pisze...

Dokładnie tak, SoA ma wydać SQN, ten komiks również planuję kupić, dorwać go będzie można za 40 parę złotych (biorąc pod uwagę promocje).
Natomiast info o Rat Queens pochodzi stąd:
http://imagecomicsjournal.blogspot.com/2014/06/image-comics-publikuje-obecnie-wiele.html
Polecam ten blog osobom lubiącym komiksy z Image.

Anonimowy pisze...

Myszy zjadły nowości? :)