sobota, 9 sierpnia 2014

NOWOŚCI 09.08.2014

Sezon urlopowy w pełni, wyjazd goni wyjazd, w pracy trzeba sporo nadganiać czyjejś roboty (bo ktoś się urlopuje) i sporo naprzód, co się da, wykonać swojej (bo się chce urlopować). Urwanie głowy normalnie, nawet nie ma kiedy komiksów czytać. Jednym okiem udało się obejrzeć mecze naszych drużyn w eliminacjach do europejskich pucharów – brawo Legia, brawo Ruch. Na Lecha, choć do niego sympatia mi najbliższa, spuśćmy zasłonę milczenia… Dobra, gadu gadu, a premiery czekają. Dziś mamy dla Was zestaw dwa razy dwa. Dwa numery serii Justice League of America rysowanej przez Davida Fincha - nr 4 i 5, przy czym w tym momencie kończymy naszą przygodę z tym tytułem z Nowego DC (jak to sprytnie Egmont nazwał). Kolejne dwa numery to debiut w naszych progach nowego członka ekipy GruMiK. Red_one – witamy i życzymy dobrej zabawy i wytrwałości przy tworzeniu translacji! A co wziął na warsztat debiutant? Historię z powrotem Brzuchomówcy zawartą w numerach 843 i 844 serii Detective Comics, gdzie bohaterem jest oczywiście Batman.

Miłej lektury. Jedzcie polskie jabłka!

                                                                                                                                                                                                                                                         j13

Justice League of America #04-05

 

Detective Comics #843-844

 


*********************************************************************************
Jeśli przy tej okazji komuś znudziło się tylko czekać aż coś puścimy i chce spróbować grumikowych przedpremier to znam cudowne wyjście. Wpadnij do nas na forum. Zgłoś swoją chęć sensownego wkładu w nasze translacje (tłumaczenie, grafika, korekta - oczywiście mamy swoje wymagania ale nie są one zbyt surowe) a otworzą się przed Tobą nasze drzwi.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Bardzo mnie cieszy, że zabraliście sie za marvel now, tak trzymać :)

Anonimowy pisze...

Mnie nie cieszy, że w The Boys arc "Glorious Five Year Plan" trwa do numeru 14, a wy przy 13 chcecie na "kilka miesięcy" przerwać tłumaczenie. Nie chce was jakoś krytykować, bo robicie świetną robotę, ale mimo wszystko ten jeden zeszyt to tak wiele?

riguana pisze...

Sądziłem, że w The Boys zakończyła się jakaś dłuższa historia - stąd planowane chwilowe rozstanie, a tu na zakończeniu wręcz cliffenger! I jak teraz tyle czekać?

Dzięki za wszystkie komiksy!

gaudip pisze...

14 jest u mnie w korekcie

Kamil W pisze...

Dwa czwarte numery? Obstawiam Mega Marvela!

.... pisze...

w takim razie przyjmuje zakład :)

Anonimowy pisze...

Dwa czwarte do będą 2 z tych:
-Age of Ultron
-Catwoman v2
-Justice League of America

A Mega Marvel pewnie będzie po następnym 100 Naboi :)